You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Delicia — це
Delicia — це
турбота про свіжість і якість продукції
Delicia — це
Delicia — це
20-ти річний досвід і довіра клієнтів у понад 20 країнах
Delicia — це
Delicia — це
натуральні інгредієнти від перевірених постачальників
Delicia — це
Delicia — це
європейські стандарти якості та безпеки виробництва
Delicia — це
Delicia — це
більше 60 авторських смаків і постійна розробка нових рецептур
Про фабрику

Delicia — це сучасна кондитерська фабрика, яка виробляє більш ніж 60 видів цукрового, здобного, збивного здобного печива, вафель і заварних пряників.

Філософія Delicia полягає у виборі натуральних продуктів і використанні авторських рецептур для отримання якісної і безпечної продукції.

Основа нашої впевненості у власній продукції — забезпечення повного циклу виробництва на спеціальних технологічних лініях. Це дозволяє контролювати процес на всіх етапах з моменту відбору сировини до випуску готових кондитерських виробів.

Delicia постійно модернізує і розширює виробництво: наші технологи впроваджують нові рецепти та удосконалюють існуючі. Крім цього, ми надаємо різноманітність ваги і формату упаковки для кожного з наших клієнтів.

Продукція фабрики представлена у фірмових магазинах, супермаркетах і роздрібній торгівлі на всій території України. Також, ми експортуємо у більш ніж 20 країн Європи і Азії: Німеччину, Литву, Польщу, Великобританію, США, Азербайджан, Ізраїль та ін.

Якість продукції Delicia визнана міжнародними стандартами: в компанії запроваджена система менеджменту безпечності харчових продуктів (IFS, FSSC 22000, ISO 22000), сертифікована європейським сертифікаційним органом DQS CFS GmbH.
Гарантія якості
International Food Standard — це єдина основа для взаємної оцінки продавців, постачальників та виробників харчових товарів.
IFS надає гарантію для споживача, що конкретна харчова продукція відповідає необхідним вимогам якості та безпечності. Стандарт IFS заснований на принципах НАССР, GMP, ISO 9001, а його законодавчою базою слугують Європейські директиви та регуляції. Цей стандарт схвалений Global Food Safety Initiative (GFSI). Food Safety System Certification 22000 (FSSC 22000) – схема сертифікації систем менеджменту безпечності харчових продуктів, що включає вимоги ISO 22000, ISO/TS 22002-1 та додаткові вимоги FSSC 22000.
Вона підтримується Європейським об’єднанням виробників харчової продукції та напоїв, а також визнана Глобальною ініціативою з безпечності харчових продуктів (GFSI). ISO 22000 – система управління безпечністю харчових продуктів, яка встановлює вимоги до організацій-учасників харчового ланцюга. Все це дозволяє Delicia виконувати вимоги міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів, значно розширюючи межі поставок і збільшуючи чисельність прихильників її кондитерської майстерності по всьому світу.
а ще Delicia це —
Яскрава упаковка
Delicia розуміє індивідуальні потреби клієнтів, тому постачає продукцію різної ваги і формату упаковки. Це зручно для кожного з наших споживачів і дозволяє підтримувати оптимальну вартість кондитерських виробів. Особливу увагу ми приділяємо оформленню продукції. Упаковка кондитерських виробів — це зовнішня обгортка сумлінної праці нашої команди, яка відповідає філософії компанії. Саме тому, продукція має яскраву і сучасну упаковку з привабливим дизайном, який підкреслює характер фабрики Delicia.
конкурентоспроможна продукція
Delicia — це конкурентоспроможна продукція, основними перевагами якої є якісні інгредієнти, високі стандарти виробництва, різноманітність смаків, зручна упаковка і авторські рецептури. Ми використовуємо свіжі, натуральні та екологічно чисті інгредієнти, які проходять ретельний вхідний контроль перш, ніж потрапити на виробництво. Крім цього, ми пропонуємо нашим споживачам європейський продукт за українською ціною. У цьому ми завдячуємо нашому виробництву, яке працює згідно міжнародних нормативів і стандартів.
надійна, професійна і дружна команда
Delicia — це надійна, професійна і дружна команда, яка постійно піклується про своїх споживачів. Серед співробітників компанії є спеціалісти різних напрямків: вони повністю забезпечують процес виробництва від початкового етапу відбору інгредієнтів до постачання готових виробів. Основна мета нашої команди — виробництво смачної, безпечної і якісної продукції у відповідності з філософією компанії. Саме завдяки нашим співробітникам, ми працюємо стабільно і злагоджено вже протягом 20 років. При цьому, виробництво вдосконалюється і розвивається: модернізується технологічна лінія, створюються нові смаки, види продукції і розширюється дилерська мережа.
Фірмові магазини

м. Ірпінь, вул. Університетська на розі з провулком 1-й Український;
м. Ірпінь, вул. Академіка Заріфи Алієвої (на терирорії Центрального ринку);
м. Буча, вул. Жовтнева (район ЖД вокзалу);
м. Буча, вул. Островського (район ринку);
м. Буча, вул. Заводська, 2-В (біля нашої фабрики).

Delicia в супермаркетах
Експорт
Понад 20 країн Європи і Азії: Німеччина, Литва, Латвія, Угорщина, Ірак, Польща, Румунія, Великобританія, Швейцарія та ін.